|
Od tygodnia mamy cisze w eterze (żadnych transferów in ani out). To zwiastuje że ciężko będzie się pozbyć zbędnego balastu. Na pewno też ewentualne wzmocnienia o których się mówi (napastnik X2, lewy obrońca, pomocnik) są uzależnione na ile się uda uszczuplić kadrę.
Będę mega zaskoczony jak zostaną z nami takie asy jak Kuveljic, Hugi czy Cisse ale co raz więcej na to wskazuje.
|