Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90033
Stary 21.06.2022, 20:14
Od tygodnia mamy cisze w eterze (żadnych transferów in ani out). To zwiastuje że ciężko będzie się pozbyć zbędnego balastu. Na pewno też ewentualne wzmocnienia o których się mówi (napastnik X2, lewy obrońca, pomocnik) są uzależnione na ile się uda uszczuplić kadrę.

Będę mega zaskoczony jak zostaną z nami takie asy jak Kuveljic, Hugi czy Cisse ale co raz więcej na to wskazuje.
Odpowiedz cytując