wolfy napisał(a):

|
Ja już czekam na pierwszy mecz. Oby dobrze wystartowali.
|
Niech sobie jeszcze spokojnie potrenują. Im dłuższa przerwa od tego parszywego sezonu tym lepiej.
Wisła ma za dużo wiernych kibiców by frekwencja poleciała dajmy na to o 50%. Oczywiście meczów top nie będzie (może tylko Ruch się jakoś sprzeda), ale średnia nie spadnie poniżej 10k. O ile będziemy do końca w czubie tabeli.
A co do tego czy kibice dadzą się nabrać na jakieś obietnice... Wy kibicujcie Królewskiemu czy Wiśle? Ostatnie co nam jest potrzebne to żeby się własni kibice od nas odwrocili