Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3070
Stary 21.06.2022, 20:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja już czekam na pierwszy mecz. Oby dobrze wystartowali.
Niech sobie jeszcze spokojnie potrenują. Im dłuższa przerwa od tego parszywego sezonu tym lepiej.

Wisła ma za dużo wiernych kibiców by frekwencja poleciała dajmy na to o 50%. Oczywiście meczów top nie będzie (może tylko Ruch się jakoś sprzeda), ale średnia nie spadnie poniżej 10k. O ile będziemy do końca w czubie tabeli.

A co do tego czy kibice dadzą się nabrać na jakieś obietnice... Wy kibicujcie Królewskiemu czy Wiśle? Ostatnie co nam jest potrzebne to żeby się własni kibice od nas odwrocili
Odpowiedz cytując