Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3063
Stary 20.06.2022, 15:11
Co do karnetów to cena musi być adekwatna do ligi w jakiej Wisła gra. Nikt nie zapłaci za karnet tyle ile w Ekstraklasie, (może jakiś mały procent). Większość nie zamierza płacić za produkt nierynkowej ceny, ponieważ poziom spadł. W Ekstraklasie mieliśmy jedne z najwyższych cen co można było jeszcze tłumaczyć tym, że była to najwyższa klasa rozgrywkowa, ale tu to nie przejdzie.

Kibic już przejrzał na oczy i nie lubi być mamiony jak ostatnio tym, że musi zapłacić większą cenę, ponieważ dobrzy piłkarze w Ekstraklasie muszą kosztować. Jednak życie pokazało, że nie muszą, ale trzeba mieć więcej pojęcia niż zabawa w Football Menadżera. Miliony złotych kibiców zostały zmarnowane na prowizje dla agentów i wynagrodzenia dla piłkarskiego szrotu.

Kto chce zapłacić więcej za karnet niech lepiej zapisze się do Socios, a nie gada głupoty, że cena musi być wysoka. Bo jak widzę ankietę, gdzie klub kolejny raz chce żerować na uczuciach i miłości do klubu to robi mi się niedobrze. Jak nie zapłacisz więcej to zostaniemy przez Ciebie w I lidze! To Ty będziesz wtedy winny! Za stary już jestem na takie marketingowe chwyty. Oj, nie ze mną takie numery, nie ze mną...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 21.06.2022 o godz. 21:14.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując