wiesniak842 napisał(a):


Nie wiem czy wiesz, ale Southampton bardzo mozliwe, ze zostanie bez bramkarza, Forster odszedl, McCarthy chce odejsc. Oni szukali bramkarza bez kontraktu "na juz" zeby w ogole miec jakiegos. Jak uzupelnia kadre, a mniemam, ze uzupelnia to on albo gdzies pojdzie na wypozyczenie albo bedzie grzal lawe jako 3ci bramkarz. Po to im byl ktos za darmoszke.
|
Dla Twojej informacji za nim Lisa zakontraktowali kupili bramkarza z Man City więc pitolenie że bez bramkarza zostali jest bez sensu. I dlatego dali mu 5-lat kontrakt, tak dla zabawy w końcu z darmo. McCartthy może jeszcze zostać. A co z nim będzie to wyjdzie w praniu. W końcu kluby PL dają tak 5 letnie kontrakty każdemu.