MaLk napisał(a):

|
Najzabawniejsze (albo i najsmutniejsze) w tym wszystkim jest to, że wyniki tej ankiety są w tej chwili o kant tyłka potłuc, bo od czasu jak wypłynął link, zagłosować w niej mógł każdy. Wliczając w to kibiców Cracovii, Legii, śmieszków, trolle czy nawet Wiślaków, ale osoby, które i tak karnetu by nie kupiły, a zagłosowały żeby dać wyraz wkurzeniu. Nie będzie tam ani trochę wiarygodności.
|
no i wlasnie podales piekne alibi dla zarzadu , żeby miec jej wyniki w dupie
nie zdziwilbym sie celowemu przeciekowi