No właśnie nigdzie nie ma o nim najmniejszej wzmianki, nawet na wislaportal zniknął z wykazu i nigdzie się o tym pierwszym sparingu nie pisze.
Właśnie szukałem jakiejkolwiek relacji i dupa z tyłu jak zwykle.
/edit :
Nie pomyślałem, żeby wejść na shoutboxa
https://regiowyniki.pl/mecz/62235/Pi...ZE_SPARINGOWE/
Już 3 : 0 dla nas
gole :
- Fernandez z wolnego
- Barton napastnik z CLJ
- Szywacz swojemu byłemu klubowi jeśli się nie mylę

Bo chyba tam ostatnio był wypożyczony
Młodzi w natarciu ?

Skład pierwsza połowa :
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...990465/photo/1
Kieszek - Szot, Hoyo-Kowalski, Kuveljić, Wachowiak - Chmiel, Gądek, Szywacz - Hugi, Sobol, Bartoń = skład z drugiej połowy (ok 57 min)
Gol Fernandeza z wolnego :
https://twitter.com/i/status/1538092528381091840
https://twitter.com/duzyMis89/status...05915223814146 link do poprzeczki Bartonia
https://twitter.com/duzyMis89/status...05308211470336 Bramka Szywacza
3:1 gol honorowy Garbarnii w 85min