Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7544
Stary 18.06.2022, 10:59
No właśnie nigdzie nie ma o nim najmniejszej wzmianki, nawet na wislaportal zniknął z wykazu i nigdzie się o tym pierwszym sparingu nie pisze.

Właśnie szukałem jakiejkolwiek relacji i dupa z tyłu jak zwykle.

/edit :
Nie pomyślałem, żeby wejść na shoutboxa

https://regiowyniki.pl/mecz/62235/Pi...ZE_SPARINGOWE/

Już 3 : 0 dla nas
gole :

- Fernandez z wolnego
- Barton napastnik z CLJ
- Szywacz swojemu byłemu klubowi jeśli się nie mylę Bo chyba tam ostatnio był wypożyczony

Młodzi w natarciu ?
Skład pierwsza połowa : https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...990465/photo/1


Kieszek - Szot, Hoyo-Kowalski, Kuveljić, Wachowiak - Chmiel, Gądek, Szywacz - Hugi, Sobol, Bartoń = skład z drugiej połowy (ok 57 min)


Gol Fernandeza z wolnego : https://twitter.com/i/status/1538092528381091840


https://twitter.com/duzyMis89/status...05915223814146 link do poprzeczki Bartonia
https://twitter.com/duzyMis89/status...05308211470336 Bramka Szywacza


3:1 gol honorowy Garbarnii w 85min
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.06.2022 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując