Karherop napisał(a):

Ja sobie przypominam nieskutecznego Forbsa z ery Skowronka/Hyballi, ale później nasi napastnicy nie stwarzali absolutnie żadnych sytuacji xG potwornie niskie.
Tak więc jeśli Żyro będzie chociaż dochodzil do sytuacji to można być spokojniejszym. Wszakże to 1 liga, a gość to jeszcze nie emeryt.
|
Pierwsza liga to znaczy co?Bramki większe?Bramkarze jacyś paralitycy?