Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90024
Stary 18.06.2022, 08:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja sobie przypominam nieskutecznego Forbsa z ery Skowronka/Hyballi, ale później nasi napastnicy nie stwarzali absolutnie żadnych sytuacji xG potwornie niskie.

Tak więc jeśli Żyro będzie chociaż dochodzil do sytuacji to można być spokojniejszym. Wszakże to 1 liga, a gość to jeszcze nie emeryt.
Pierwsza liga to znaczy co?Bramki większe?Bramkarze jacyś paralitycy?
Odpowiedz cytując