Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
90022
18.06.2022, 05:46
Sprzedaż Lisa do jakiegoś ogórkowego , niewypłacalnego tureckiego klubu okazała się przedwczesna. Trzeba go było zatrzymać na 1 ,2 sezon dłużej i może by poszedł do takiego Southamptonu i to za gotówkę i to lepszą niż do arabskiego bankruta..
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82