wolfy napisał(a):

|
Klub potrzebuje pieniędzy. Karnety za półdarmo to nie jest rozwiązanie.
|
A to bardzo ciekawa teoria, zwłaszcza w kontekście ostatniego tygodnia
Generalnie nie chce mi się odnosić do całego Twojego bełkotu, wiec mam tylko prośbę żebyś odpowiedział na jedno pytanie: nie zastanawiałeś się przez chwile nad tym, ze skoro 90% uczestniczących w rozmowie(w skali forum) ma skrajnie odmienne zdanie od Twojego, to może jednak coś w tym jest? Może nie masz racji? Czy jednak wszyscy to frustraci, a tylko Ty posiadłeś wiedzę niemożliwą do ogarnięcia dla internetowego molochu?