Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 17.06.2022, 19:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mam wywalone na gości którzy przeskakują gładko z jednej teori spiskowej do następnej, bez chwili refleksji. Działam negatywnie na Twoje samopoczucie - jest taki przycisk: "ignoruj". Będziesz mógł skupić się na KOALIKU i rozważaniach czy tylko Błaszczykowscy są w spisku (stan sprzed miesiąca) czy już wszyscy i czy dogadali się z sharksami(chyba aktualny, ale nie mam siły czytać regularnie tego waszego .......enia).
Mogę iść na kompromisy kiedy to ma sens - ale nie z idiotami. Nie jestem politykiem.

TL;DR
Fajnie że mnie ktoś podsumował, nie musisz czytać. To jak z lekturami w szkole - po co czytać kilkaset stron jak masz 20 opracowania? Dżinuś mnie podsumował, KOALIK podobno opisał moje agenturalną przeszłość (SB mnie musiało na porodówce chyba pozyskać) - cokolwiek nie dodam wyjdzie zbyt banalnie.
ja natomiast jestem wrogiem "ignorowania" już i bez tego forum jest dość anemiczną strukturą,
dlatego też czasem cytuje najczęściej ignorowanych userów (np teraz ciebie) , żeby gawiedzi nie umknęły co bardziej kontrowersyjne posty

a czasem dla beki

a rekordzistą jest zdaje sie Wyar , jemu już chyba sie nie wyswietlaja powiadomienia z nowymi postami - wszystkich juz zignorował
Odpowiedz cytując