Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.06.2022, 18:21
MaLk : ale ty nie rozumiesz, że liga startuje za miesiąc i oni w tym momencie niczego nie mają dopiętego i nie będą mieć przez najbliższe tygodnie?


Błędem była faktycznie data konferencji. Powinna nastąpić jedna po spadku dla wylewających żale i jedna przed startem sezonu, gdy wszystko będzie wiadome.


Odniosę się do posta Wojtas :


Wyszło hujowo jak zwykle. A wystarczyło:

Dawid podał się do dymisji - dymisja została przyjęta - odchodzi z dniem 30 lipca
- tylko, że sponsorzy podobno nie chcą dymisji Dawida. A to klops!
Zostają walczyć o awans Fernandes, Biegański i Savic na 100 % Walczymy o pozostałych. - tylko, że to mogłaby okazać się za dwa tygodnie nieprawda, na przykład Biegański otrzymałby ofertę nie do odrzucenia. Savić będzie zaraz wolnym agentem i piłka jest po jego stronie, czy chce tu zostać.
Sprowadzić jedno znane nazwisko i zaprezentować je na konferencji - no spoko, to akurat nie jest zły pomysł, ale dopinanie transferów bardzo często się przeciąga. Z resztą Basha został ogłoszony nawet wcześniej ))
Ogłosić przedłużenie kontraktów ze sponsorami - np Orlen Astor LVBET Ogłoszono, że żaden sponsor nie odszedł.
Ogłosić walkę o awans - żadnych uników - zgoda.
Ruszyć z akcją karnetową z bardzo przystępnymi cenami- niekoniecznie zgoda. Skoro nie będzie kasy z canal plus trzeba najpierw wybadać rynek, więc ta konferencja była na to za wcześnie.
Odpowiedz cytując