pi0tr3k94 napisał(a):

|
Już widzę te wpisy i tweety gdyby trio zaczęło szukać aktywnie kupców. "Szczury uciekają" , "zjebali i nie potrafią naprawić" "zero odpowiedzialności" itd.
|
W sumie były już takie jak pojawiły się plotki: raz że ucieka Królewski (bo gołodupiec), a raz że Jażdżewski (bo ma dość Błaszczykowskich), wiec nie trzeba sobie wyobrażać, wystarczyło być wtedy na SB.
Zresztą, ludzie ograniczeni są przewidywalni, na tym bazuje marketing i wszelkiego rodzaju inżynieria społeczna.
Aktualnie gołodupcy z trio nie chcą oddać/nie szukają kupców, ale sytuacja jest dynamiczna.