Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.06.2022, 16:20
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Już widzę te wpisy i tweety gdyby trio zaczęło szukać aktywnie kupców. "Szczury uciekają" , "zjebali i nie potrafią naprawić" "zero odpowiedzialności" itd.
W sumie były już takie jak pojawiły się plotki: raz że ucieka Królewski (bo gołodupiec), a raz że Jażdżewski (bo ma dość Błaszczykowskich), wiec nie trzeba sobie wyobrażać, wystarczyło być wtedy na SB.

Zresztą, ludzie ograniczeni są przewidywalni, na tym bazuje marketing i wszelkiego rodzaju inżynieria społeczna.

Aktualnie gołodupcy z trio nie chcą oddać/nie szukają kupców, ale sytuacja jest dynamiczna.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując