Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Twoją postawę opisał dobrze Dżinuś
a wystarczyłoby jakbyś przy racjonalnej obronie trio posypał delikatnie te rane solą i przyznał że konferencja była słaba , a kasia z marsa żenująca , i wtedy nie bedziesz działał na forumowiczów jak płachta na byka...
|
Mam wywalone na gości którzy przeskakują gładko z jednej teori spiskowej do następnej, bez chwili refleksji. Działam negatywnie na Twoje samopoczucie - jest taki przycisk: "ignoruj". Będziesz mógł skupić się na KOALIKU i rozważaniach czy tylko Błaszczykowscy są w spisku (stan sprzed miesiąca) czy już wszyscy i czy dogadali się z sharksami(chyba aktualny, ale nie mam siły czytać regularnie tego waszego .......enia).
Mogę iść na kompromisy kiedy to ma sens - ale nie z idiotami. Nie jestem politykiem.
TL;DR
Fajnie że mnie ktoś podsumował, nie musisz czytać. To jak z lekturami w szkole - po co czytać kilkaset stron jak masz 20 opracowania? Dżinuś mnie podsumował, KOALIK podobno opisał moje agenturalną przeszłość (SB mnie musiało na porodówce chyba pozyskać) - cokolwiek nie dodam wyjdzie zbyt banalnie.