Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2022, 13:28
Twoją postawę opisał dobrze Dżinuś

a wystarczyłoby jakbyś przy racjonalnej obronie trio posypał delikatnie te rane solą i przyznał że konferencja była słaba , a kasia z marsa żenująca , i wtedy nie bedziesz działał na forumowiczów jak płachta na byka...
Odpowiedz cytując