|
Twoją postawę opisał dobrze Dżinuś
a wystarczyłoby jakbyś przy racjonalnej obronie trio posypał delikatnie te rane solą i przyznał że konferencja była słaba , a kasia z marsa żenująca , i wtedy nie bedziesz działał na forumowiczów jak płachta na byka...
|