Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#727
Stary 17.06.2022, 04:26
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
To jakim cudem była za słaba na KSZO czy Olimpię? Bredzisz na podstawie jakiś ogólnych frazesów a wniosek jest taki że I liga jest specyficzna. Trudnej się było spuścić z ekstraklasy niż jest awansować z I ligi. Świetna na I ligę..a na 3 ligę beznadziejna!
Real Madryt przegral z trzecioligowcem w pucharze w zeszlym roku, po czym ta sama ekipa wygrala LM w tym roku.
Odpowiedz cytując