Mar85 napisał(a):

|
To jakim cudem była za słaba na KSZO czy Olimpię? Bredzisz na podstawie jakiś ogólnych frazesów a wniosek jest taki że I liga jest specyficzna. Trudnej się było spuścić z ekstraklasy niż jest awansować z I ligi. Świetna na I ligę..a na 3 ligę beznadziejna!
|
Real Madryt przegral z trzecioligowcem w pucharze w zeszlym roku, po czym ta sama ekipa wygrala LM w tym roku.