Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.06.2022, 22:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mehremić jak u nas grał - robił to bardzo dobrze. Ofiarnie, skutecznie i miał świetne przerzuty. Jak się z nim dogadają to powinien być mocnym elementem na pierwszą ligę.
Mehremić (którego pamiętam) >>> Szota i Colley.

Para Mehremić - Colley na papierze jest OK na Ekstraklasę.

Oczywiście - pytanie jaką ma teraz formę/zdrowie.
Ja niestety Mehremicia pamiętam z ostatniego okresu, czyli wczesnego Guli gdzie dostawał szansę tylko w sparingach i wyglądał to dramatycznie. Zawodnicy Garbarni robili z nim co chcieli.

Niemniej są szanse że się odbuduje. W Izraelu grał wszystko, teraz będzie ostry obóz z Dyja i Brzeczkiem, jak zostanie to jest pewniakiem do 1 składu. Jak nie na środku to być może na lewej obronie, ale to zależy jakim systemem będziemy grać i jakie będzie mial obowiązki.

Póki co środek obrony Łasicki, Colley, Mehremic, Hoyo, Skrobanski, od listopada może Uryga wygląda kozacko.
Odpowiedz cytując