Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.06.2022, 19:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli jest OK na Ekstraklasę, to będzie świetny na pierwszą ligę.
To jakim cudem była za słaba na KSZO czy Olimpię? Bredzisz na podstawie jakiś ogólnych frazesów a wniosek jest taki że I liga jest specyficzna. Trudnej się było spuścić z ekstraklasy niż jest awansować z I ligi. Świetna na I ligę..a na 3 ligę beznadziejna!
Odpowiedz cytując