Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2981
Stary 16.06.2022, 15:27
Ciężko chyba powiedzieć, bym uderzał w klub, a jednak ankieta (mniej) i ten cały filmik mnie zwyczajnie mocno zirytowały. Naprawdę ciężko komuś w klubie zrozumieć, jaki poziom frustracji został wśród kibiców Wisły osiągnięty, ciężko było przewidzieć pewne reakcje? Wystawiono Wisłę na pośmiewisko, narażono na drwiny...
Odpowiedz cytując