|
Ciężko chyba powiedzieć, bym uderzał w klub, a jednak ankieta (mniej) i ten cały filmik mnie zwyczajnie mocno zirytowały. Naprawdę ciężko komuś w klubie zrozumieć, jaki poziom frustracji został wśród kibiców Wisły osiągnięty, ciężko było przewidzieć pewne reakcje? Wystawiono Wisłę na pośmiewisko, narażono na drwiny...
|