s1mone napisał(a):

Ale to było oczywiste, że tak będzie.
Ujawnienie dokładnego planu nie wchodziło w grę. Plan może zawierać decyzje odnośnie pilkarzy czy sztabu, które nie powinny wycieknąć przed ich przeprowadzeniem, bo osłabiłby pozycję negocjacyjną klubu i możliwie zniechęcił jednostki, które np. chcemy w przyszłości odpalić.
Ujawnienie jakie transfery chcemy przeprowadzić podobnie. Mógłby nam ktoś kogoś zwędzić.
Ujawnienie czegokolwiek o sponsorach, co, jak, ile mniej - to samo. I tak powiedzieli za dużo.
Ujawnienie czegokolwiek o Pasiecznym po podpisaniu umowy o nie wypowiadaniu się byłoby glupie. I tak l, taka umowa to standard w takich sytuacjach i było to do przewidzenia. Znałem odpowiedź na to pytanie jeszcze przed odpowiedzią.
Nie wskazali kto jest winny? Powiedzieli prawdę - wszyscy po trochę bo decyzje były podejmowane kolokwialnie. Mogli kogoś wrzucić pod pociąg w postaci dymisji ale się nie zdecydowali. Było to do przewidzenia, skoro nikt po spadku nie został z klubu wyrzucony w trybie natychmiastowym.
Ja pisałem o tym jak będzie wyglądać ta konferencja przed jej przeprowadzeniem, że nic ciekawego sie nie dowiemy i w sumie trochę się pomyliłem, bo między wierszami można było sporo ciekawych smaczków wyłuskać. Większość klubów nie przekazuje nawet połowy takich poufnych informacji jak budżet czy szczegóły zawierania kontraktów z piłkarzami.
|
I wszystko to prawda, ale frustraci nie zrozumieją tego dopóki im się żółć całkowicie nie wyleje.
Kontrakty są niejawne, ujawnienie rozmów ze sponsorami to utrata wiarygodności i ich samych etc.
Ale tutaj chodzi po prostu o frustrację, cała reszta to dorabianie ideologii.
Poza tym sezon ogórkowy, więc każdy frajer pracujący dla portalików sportowych gołe zdjęcia matki wrzuci dla wejść. Żenujące, ale taki to biznes.
Ja już złość mam za sobą, czekam na pierwszy mecz.