|
No spoko, ale już o tym pisałeś. Kolejne posty coś nowego wnoszą do dyskusji czy jak?
Zauważ, że nie dyskutujesz z klubem, tylko z innymi kibicami. Większość osób wchodzi na forum, żeby coś ciekawego przeczytać o swoim klubie. Napisałeś z 5 razy z grubsza to samo, będziesz przez najbliższy rok wałkował w kółko to samo przy każdym drobnym ruchu włodarzy czy jak?
Powiem Ci oczywistą prawdę - każdy ruch klubu w kontekście spadku będzie wyglądał słabo. Bo spadliśmy do cholery.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.06.2022 o godz. 14:21.
|