KOALIK napisał(a):

Po tej kompromitacji, która trwa od wielu miesięcy awans nawet w cuglach z ogromną przewagą nie wystarczy, aby naprawić sytuację.
Jedynie walka o minimum miejsca 4-6 po awansie.
|
Ja uważam że trzeba im postawić wyższe wymagania. Aby tzw "Trio" wyszło z piekła do czyścca, musi w sezonie po awansie zdobyć majstra a a potem przez minimum 5 lat wygrywać Ligę Mistrzów. Jak to się stanie, to tu, na forum, w znamienitym gronie, ustalimy czy ewentualnie można przestać ich wyzywać codziennie i przejść na cykl "raz na 2 dni".