Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90017
Stary 16.06.2022, 11:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po Wolskim z Legii (nawet bezpośrednio) był Hołownia.

Nie powiem, Wisła.zaczyna robić ciekawe transfery. Taki Żyro czy Łasicki to byliby do przygarnięcia nawet gdybyśmy nie spadli z esa.

Wisła dość ciekawie rozgrywa też swoją kadrę, bo niby odeszło 9 ananasow, ale i tak spokojnie może jeszcze odejść drugie tyle. Kadrę mamy w tym momencie zbyt szeroka, a mimo to klub nie bal się podpisać już 5 zawodnikow. A nowego napastnika i skrzydłowego bym jeszcze u nas widział.
Ruchy wyglądają ciekawie, ale przede wszystkim odbudowują równowagę w kadrze zespołu między obcokrajowcami a Polakami, która u nas leżała i kwiczała (dwóch doświadczonych Polaków w szatni - Sadlok i Kieszek) - przy czym można w sensie praktycznym liczyć Bashę jako Polaka, bo chodzi o komunikację, ogarnięcie specyfiki ligi etc.

Też zgodzę się że Żyro i Łasicki to byłyby sensowne ruchy nawet na Estraklasę przy założeniu że wreszcie bierzemy pod uwagę najpierw spokojne utrzymanie w niej, a potem ew. coś więcej, a nie skok na PJS i "krakowską piłkę". No ale to nieaktualne.

Wydaje mi się że jeżeli uda się w tym sezonie awansować to spadek może nam wyjść na dobre pod względem "zejścia na ziemię" przez właścicieli i kibiców. Znaczy, nie wszystkich kibiców, ale zakładam że internet nie jest reprezentatywny.


EDIT:

Mehremić chyba zostaje, więc pozycję stopera mamy dobrze obstawioną, zwłaszcza jeśli zostanie też Colley. W wywiadzie mówi że ma okejkę od Brzęczka a to on składa zespół (nasz nowy lewy obrońca też z nim rozmawiał przed transferem).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2022 o godz. 14:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując