|
filmik nawet śmieszny, ale k... teraz? To tak, jakby ktoś opowiedział niezły dowcip na głos na pogrzebie. Nie o to chodzi, że żart był słaby, tylko o okoliczności. Przecież oni powinni nadawać teraz 24/7 przekaz WRACAMY DO EKSTRAKLASY oraz TANIE KARNETY DLA ZAWSZE WIERNYCH KIBICÓW oraz NOWY PREZES WISŁY żeby zmotywować do chodzenia na mecze, żeby była nadzieja, że idzie to (w końcu) w dobrym kierunku.
|