Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

masz jakąś zdolnośc oceniania sytuacji , wyrwanej z kontekstu
dla mnie też ta akcja z kasią z marsa , byłby spoko , nawet śmieszny , gdyby nie wpisał sie w szerszą całość...
|
Oczywiście, bo każdy ruch i decyzję oceniam indywidualnie, są dobre decyzje i są złe. Ta była po prostu głupia, ale o małym znaczeniu i tak ją traktuje. Na pewno nie sprowokowałaby mnie do napisania sciany tekstu na +5000 znaków.
Calościowo wiadomo jak jest, ale to nie jest żadna dyskusja. Nie lubię całościowego gadania, bo przecież oczywistym jest, że się zjebaliśmy do 1 ligi i jest to katastrofa. Ale ile można w kółko pisać i czytać o tym, że tak jest? Przecież my to wszystko wiemy, przecież każdy przeczytał o tym conajmniej 100 postów i popełnił przynajmniej jeden. Jaki koń jest każdy widzi, to nie jest ciekawa dyskusja.
Za to rozpatrywanie ruchów pojedynczo może nieść za sobą jakąś namiastkę ciekawej dyskusji, nie uważasz?