Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2972
Stary 16.06.2022, 11:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
masz jakąś zdolnośc oceniania sytuacji , wyrwanej z kontekstu


dla mnie też ta akcja z kasią z marsa , byłby spoko , nawet śmieszny , gdyby nie wpisał sie w szerszą całość...
Oczywiście, bo każdy ruch i decyzję oceniam indywidualnie, są dobre decyzje i są złe. Ta była po prostu głupia, ale o małym znaczeniu i tak ją traktuje. Na pewno nie sprowokowałaby mnie do napisania sciany tekstu na +5000 znaków.

Calościowo wiadomo jak jest, ale to nie jest żadna dyskusja. Nie lubię całościowego gadania, bo przecież oczywistym jest, że się zjebaliśmy do 1 ligi i jest to katastrofa. Ale ile można w kółko pisać i czytać o tym, że tak jest? Przecież my to wszystko wiemy, przecież każdy przeczytał o tym conajmniej 100 postów i popełnił przynajmniej jeden. Jaki koń jest każdy widzi, to nie jest ciekawa dyskusja.

Za to rozpatrywanie ruchów pojedynczo może nieść za sobą jakąś namiastkę ciekawej dyskusji, nie uważasz?
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.06.2022 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując