Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2969
Stary 16.06.2022, 10:06
Do tego co napisał Orzeu można dodać tylko fakt, że ostatnie 3 lata zostały zmarnowane. Fenomen polegający na pospolitym ruszeniu ludzi, którzy zrobili wszystko, żeby ratować ten klub został nawet nie tyle, że niewykorzystany, co po prostu zrujnowany, pogrzebany, wyrzucony na śmietnik.

Każda kolejna wypowiedź to kompromitacja a na koniec, po katastrofalnej konferencji, która dowiodła, że w klubie dalej, ....a, nie rozumieją co i dlaczego się stało, i absurdalnej ankiecie próbują obrócić wszystko w żart?!

Rzygam już nimi i ich kolejnymi tłumaczeniami (które i tak nie mają nic wspólnego z rzeczywistością).

Zatrudniajcie ludzi z kompetencjami, a nie znajomymi nazwiskami! Pracownicy Wisły nie muszą być jej kibicami, mieć "wiślackiego DNA" itp bzdur. Mają być zawodowcami. Tylko tyle i aż tyle.

Przestańcie kompromitować siebie i nasz Klub!
Odpowiedz cytując