s1mone napisał(a):

Jak oglądnąłem ten filmik to moja pierwsza reakcja to WTF, co to jest? Ktoś sie kleju nawąchał
Roześmiałem i zlałem z pyty, dziwne i niepotrzebne to było, ewidentnie Krolewskiemu się jakaś śrubka poluzowała. Ale żeby takie epopeje tu pisać jak niektórzy?
Pierwsza wersja ankiety mnie nie rusza, napisali jak jest, bo oczywistym jest, że im większy budżet tym większa szansa na awans.
Niech już ruszy ta liga, bo te wyziewy sezonu ogórkowego mnie dobijają tylko. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na boisku.
|
masz jakąś zdolnośc oceniania sytuacji , wyrwanej z kontekstu
dla mnie też ta akcja z kasią z marsa , byłby spoko , nawet śmieszny , gdyby nie wpisał sie w szerszą całość...