Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2958
Stary 16.06.2022, 01:06
Co tam sie ....a dzieje w komunikacji?
Czy tam nikt nie ma za grosz wyczucia chwili?

Najpierw w sezonie, gdy jedziemy do Radomia na sciecie po chujowych wyynikach innych spotkan, jakies fotki autokaru z opisem "jedziemy!!".
Potem komunikacja przy odejsciach z wesolymi grafikami krola Krakowa Klimenta i reszty pokrak, w pozach triumfu i wielkie "dziekujemy". Za co, ....a i komu? Suchy komunikat i tyle. Nikogo nie interesuja jakies grafiki.
Potem slynna konferencja
Jeszcze slynniejsza ankieta
I teraz "Kasia"

J A P I E R D O L Ę

Dosc ....a, przestancie osmieszac Wisłę. Wisla to nie jest proszek do prania ze sie go "reklamuje", niezaleznie od tego jakie osiaga wyniki. PR w klubie to nie jest robota dla osob ktore maja jakies wyuczone formulki, ze tak sie sprzedaje produkty, bo Wisla to nie jest produkt! To jest, ....a mac, klub pilkarski. Bazujacy na emocjach, sprawach biezacych, wspolnocie zbudowanej wokol klubu, tu sie rozmawia z ludzmi inaczej niz pania Helenką, ktorej chce sie sprzedac nowe garnki, po tym jak stare, ktore jej sprzedaliscie zardzewialy.

Konferencja pokazala, ze nic nie zrozumieliscie z tego co sie stalo. Spadlismy przez wszystkich dookola i jest wielki foch. I jak to tak, jestesmy wielka Wisła, no nie moze tak byc. Wygladacie jak 50-letnia modelka, ktora obrazila sie na caly swiat, bo ludzie widza zmarszczki, zamiast podziwiac jej stare zdjecia, tak jak ona sama siebie chce widziec. Teraz sie zafiksowaliscie na "charakterze szatni, gdzie maja byc ludzie ktorzy rozumieja czym jest Wisła".
Po 1, czy myslicie ze takie same rozkminy sa w szatni Lecha, Rakowa czy Pogoni? Otoz, ....a, no nie. Tam sa tylko rozkminy czy jestes dobry i dasz z siebie wszystko. I tyle. Zadnemu Iviemu Lopezowi nikt nie .......i na kazdym kroku, ze tu jest wielki klub i musisz dorownac do niego poziomem. Ba, takie akcje odnosza odwrotny efekt, bo obarczaja kogos dodatkowym stresem. Nie mowiac juz o wprowadzaniu toksycznej atmosfery patosu. Ogarnijcie sie.
Po 2, a czy Wy rozumiecie czym jest Wisła, pokazujac jej kibicom Kasie? Czy rozumiecie czym jest Wisła, gdy siedzicie na konferencji z grobowymi minami, bez szerszego plamu, w....ieni na wszystko dookola i wygladajacy tak, ze brakowalo tam tylko zeby ktos powiedzial "ekstraklasa sie nam nalezy, a jak nam nie dadza to walniemy jeszcze wiekszego focha, bo oni nie rozumieja że Wisla to wielki klub, ....aaaa, nie rozumiejąąą!!!" Ogarnijcie sie.

Nie wysylajcie nam durnych ankiet. Sami zdeydujcie po ile maja byc karnety. Nie przepraszajcie nas po mandarynsku, wietnamsku ani w sua-hili. Gowno nas to interesuje. To znaczy nie, interesuje nas to o tyle, ze osmiesza nasz klub i musimy sie wstydzic za kolejne upokorzenie.

Sportowo wydawalo sie ze nie bedzie nic gorszego niz przegrane u siebie derby. Potem 7-0 na Legii. Potem 10 porazek. I kiedy wydaje sie ze gorzej byc nie moze, to sie okazuje ze jednak moze. Piatka we Wronkach, potem trzeba to przebic wiec dostajemy u siebie piatke od Slaska i spasc z Ekstraklasy, symbolicznie, w Radomiu. ....a, w Radomiu prowadzac 2-0 i dobija nas Karol Angielski. I sportowo nasze oczekiwania juz przeszly na poziom pogodzenia sie, strach przed spadkiem minal, w zasadzie juz zaznalismy jakiegos spokoju, oczyszczenia. No spadlismy, trudno. Trzeba bedzie wrocic.Dolozyliscie tylko do pieca zatrzymujac faceta, ktory w 14 meczach, wygral jeden. Ale do poczatku sezonu, ta irytacja minie.

I teraz idziecie w ta sama strone pr-owo. Wtopa za wtopa, brak wyczucia, idiotyzmy. A wtopy wizerunkowe w wypadku klubu pilkarskiego, sa nawet gorsze niz te sportowe. Sportowo rozkminia sie wynik przez 90 minut, pare godzin i nastepnego dnia. Wizerunkowe wtopy, bolą nas kibicow przez caly czas, 24/7. Bo to tak, jakby ktos nam napisal na czole "frajer" niezmywalnym mazakiem i kazal tak chodzic po ulicy. Zaraz my, kibice, dojdziemy do tego samego punktu w kwestii wizerunku klubu, jak juz przeszlismy sportowo. Po w....ie przyjdzie pogodzenie sie, a pozniej obojetnosc. A obojetni kibice to jest koniec. Nasz i Wasz. I zadnego znaczenia nie bedzie milo to czy karnety zrobicie po tysiac czy po dziesiec zlotych, bo beda wywolywaly takie samo zainteresowanie.
Ogarnijcie sie! A jak nie wiecie jak, to, nie wiem, zrobcie nabor otwarty wsrod kibicow, albo wyslijcie priva, to Wam osobiscie zrobie ten marketing. Bo gorzej niz teraz sie nie da tego zrobic i ogarnie to lepiej lekarz, muzyk, fizyk, inzynier, prawnik, handlowiec, sprzedawca, szklarz, informatyk i kazdy kto jest kibicem Wisły, niezaleznie od profesji. Musza zajsc natychmiastowe zmiany w pionie odpowiedzialnym za komunikacje. Bo to co sie dzieje teraz, to wielopoziomowa kleska, gdzie kazda kolejna zenada, przebija poprzednia.
Przestancie nas osmieszac.

Wisła kibicowsko zobojetniala juz wielu ludziom. Z oczywistych wzgledow.
Sportowo juz zeszlismy na dno.
Zostala nam tylko wspolnota ludzi skupiownych wokol R22, zostal nam nasz wizerunek. I ten wizerunek, mocno nadszarpniety latami 2016-2019, potem prawie zrujnowany Vanną Ly, gdzie codziennie musielismy ogladac szydzące memy i przytyki, potem lekko odbudowany naszym wspolnym (naszym kibicow i Waszym, ludzi przejmujacych stery) wysilkiem, wlasnie rozwalacie Kasią, ankietami, durnymi komunikatami. To jest ostania rzecz na jakiej sie trzymamy.
Blagam, otrzasnijcie sie, przyjrzyjcie z boku, zejdzcie z tej sciezki ktora podążacie i nie roz.......cie wszystkiego do reszty.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 16.06.2022 o godz. 08:44.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując