Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90016
Stary 15.06.2022, 22:59
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Nasz ostatni "legionista", czyli Rafał Wolski, to był nasz ówcześnie najjaśniejszy punkt drużyny, także trzymam kciuki za Michała.



Gdyby nie kontuzje, to nie wrócił by do Polski, a co dopiero do 1 ligi. Ludzie, czasy Cupiała już naprawdę dawno się skończyły.
Po Wolskim z Legii (nawet bezpośrednio) był Hołownia.

Nie powiem, Wisła.zaczyna robić ciekawe transfery. Taki Żyro czy Łasicki to byliby do przygarnięcia nawet gdybyśmy nie spadli z esa.

Wisła dość ciekawie rozgrywa też swoją kadrę, bo niby odeszło 9 ananasow, ale i tak spokojnie może jeszcze odejść drugie tyle. Kadrę mamy w tym momencie zbyt szeroka, a mimo to klub nie bal się podpisać już 5 zawodnikow. A nowego napastnika i skrzydłowego bym jeszcze u nas widział.
Odpowiedz cytując