Elendil napisał(a):

Nasz ostatni "legionista", czyli Rafał Wolski, to był nasz ówcześnie najjaśniejszy punkt drużyny, także trzymam kciuki za Michała.
Gdyby nie kontuzje, to nie wrócił by do Polski, a co dopiero do 1 ligi. Ludzie, czasy Cupiała już naprawdę dawno się skończyły.
|
Po Wolskim z Legii (nawet bezpośrednio) był Hołownia.
Nie powiem, Wisła.zaczyna robić ciekawe transfery. Taki Żyro czy Łasicki to byliby do przygarnięcia nawet gdybyśmy nie spadli z esa.
Wisła dość ciekawie rozgrywa też swoją kadrę, bo niby odeszło 9 ananasow, ale i tak spokojnie może jeszcze odejść drugie tyle. Kadrę mamy w tym momencie zbyt szeroka, a mimo to klub nie bal się podpisać już 5 zawodnikow. A nowego napastnika i skrzydłowego bym jeszcze u nas widział.