|
Tyle milionów zmarnowali, taką pomoc zniweczyli, dokonali "cudu" i spadli, a teraz to... W swojej arogancji, bezczelności przekraczają Himalaje absurdu. Ci ludzie już dawno stracili resztki moralności. Są to ludzie kompletnie nieudolni pod każdym względem.
I kto tu jest niepoważny, towarzyszu Wolf?
Najwięksi szkodnicy w historii Wisły.
To ciąg dalszy etapu Vanna Ly, zawał serca, itp
Wstyd, hańba i kompromitacja.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.06.2022 o godz. 22:19.
|