Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2951
Stary 15.06.2022, 22:14
Tyle milionów zmarnowali, taką pomoc zniweczyli, dokonali "cudu" i spadli, a teraz to... W swojej arogancji, bezczelności przekraczają Himalaje absurdu. Ci ludzie już dawno stracili resztki moralności. Są to ludzie kompletnie nieudolni pod każdym względem.

I kto tu jest niepoważny, towarzyszu Wolf?

Najwięksi szkodnicy w historii Wisły.

To ciąg dalszy etapu Vanna Ly, zawał serca, itp

Wstyd, hańba i kompromitacja.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.06.2022 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując