Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2950
Stary 15.06.2022, 22:06
Ani to zabawne, ani łagodzące nastroje, troszkę jak trzeci strzał w kolano w przeciągu trzech dni…naprawdę najwyższa pora zająć się konkretami, a nie pierdołami dookoła

Wolfy, wyręczen Cię: „I co, zarząd potrafił z twarzą wyjść z nieporozumienia, które przypadkiem się wytworzyło? Ale oczywiście wam nie będzie pasować, bo wszystko co robią, to złe. Mi się podobało, z humorem, komu leży na sercu dobro Wisły uśmiechnie się i zapomni o drobiazgach”
Odpowiedz cytując