Nowy filmik od właścicieli opublikowany przez Karolinę Biedrzycką na Twitterze Wisły:
https://www.twitter.com/WislaKrakowS...71625476489216
Klub spadł Ekstraklasy, miliony złotych od kibiców spalone w piecu, ale jak widać po filmiku - humory dopisują.