Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 15.06.2022, 21:46
Nowy filmik od właścicieli opublikowany przez Karolinę Biedrzycką na Twitterze Wisły:

https://www.twitter.com/WislaKrakowS...71625476489216

Klub spadł Ekstraklasy, miliony złotych od kibiców spalone w piecu, ale jak widać po filmiku - humory dopisują.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.06.2022 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując