Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90014
Stary 15.06.2022, 21:35
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
tak tylko ze mając jednego takiego Turgemana utrzymalibysmy sie w lidze jak 2 lata temu.

zarzad powinien nie spać całe noce tylko szukać i szukać bo to pozycja kluczowa ,jak widać oni dalej nie uczą sie na błedach ,jeszcze świeżo popełnionych.
A jesteś w stanie uwierzyć że większość udanych transferów napastników (poza najlepszymi polskimi klubami wykładającymi spore pieniądze) to przypadek, nagły skok formy - nie wynik jakiegoś super rozeznania? Sprawdź wcześniejsze dokonania Angielskiego czy Śpiączki...

Takie słodkie .......enie - powinni nie spać, nie jeść, dzieci do szkoły nie wozić, a potem odpala jakiś noname który całą karierę kopał się po czole. Po prostu - przy transferach na tym poziomie dużą rolę odgrywa przypadek.

Żyro nie jest goleadorem, ale jest dobrym technicznie piłkarzem którego piłka szuka w polu karnym. W pierwszej lidze fakt że gra jest wolniejsza a obrońcy bardziej pokraczni może sprawić że sporo ustrzeli. Nasze asiory Kliment i Forbes też strzelały w PP z drużynami z niższych lig.

Tak jak napisałem - oceniać nie sposób, trzeba poczekać kilkanaście meczy i będzie wiadomo mniej więcej kto wypalił. Przydałby się jeszcze jeden napastnik, najlepiej taki bez histori kontuzji długiej jak ręka, ale to pewnie pod koniec okienka, jak pojawi się okazja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2022 o godz. 11:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując