Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90013
Stary 15.06.2022, 21:34
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

To teraz by wypadało się zastanowić co za problem leży po stronie trio...
Jak dla mnie po stronie trio leży problem polegający na przekonaniu, że na pierwszym miejscu należy postawić zarządzanie finansowe bez położenia nacisku na aspekt sportowy. Lub inaczej, że jeśli finanse będą zbilansowane wynik sportowy sam się zrobi. Pozyskiwani piłkarze nie odczytują żadnej motywacji sportowej w klubie więc grają w większości na zasadzie najemnika. A zmotywowani jak Ondrasek nie mają ani umiejętności ani wsparcia na boisku.
Najgorsze, że w I lidze ten model będzie kontynuowany, bo trio tego jeszcze nie zrozumiało i nie zrozumie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując