Jaroo1 napisał(a):

To teraz by wypadało się zastanowić co za problem leży po stronie trio...
|
Jak dla mnie po stronie trio leży problem polegający na przekonaniu, że na pierwszym miejscu należy postawić zarządzanie finansowe bez położenia nacisku na aspekt sportowy. Lub inaczej, że jeśli finanse będą zbilansowane wynik sportowy sam się zrobi. Pozyskiwani piłkarze nie odczytują żadnej motywacji sportowej w klubie więc grają w większości na zasadzie najemnika. A zmotywowani jak Ondrasek nie mają ani umiejętności ani wsparcia na boisku.
Najgorsze, że w I lidze ten model będzie kontynuowany, bo trio tego jeszcze nie zrozumiało i nie zrozumie