Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90011
Stary 15.06.2022, 20:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Teoretycznie mamy już trzech.
Napastnik to jest ta pozycja na którą bardzo trudno kogoś znaleźć. Tak naprawdę ostatnim napastnikiem który strzelał u nas w miarę regularnie gole był Tuggerman, wcześniej Brożek. Statystycznie na jednego dobrego napastnika ściągamy może dziewięciu takich co nie strzelają - od bardzo dawna, również za czasów Cupiała.

Jeżeli liczysz na kogoś kto strzelił kilkanaście goli na poziomie pierwszej ligi lub wyżej, to nie ma na to raczej szans.


tak tylko ze mając jednego takiego Turgemana utrzymalibysmy sie w lidze jak 2 lata temu.

zarzad powinien nie spać całe noce tylko szukać i szukać bo to pozycja kluczowa ,jak widać oni dalej nie uczą sie na błedach ,jeszcze świeżo popełnionych.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując