wislak2214 napisał(a):

Szneka napisał(a): 
|
Polkowice spadły więc pewnie Piątkowski byłby do wzięcia za pół darmo
|
No No no 38 letni Piątkowski do pary z leczącym się 34 letnim Ondraskiem. To musi wypalić!
|
Jak widać wszystkim wszędzie wychodzi tylko nie nam.
Polkowice lecą z ligi, zatem mieli pewnie pół amatorów, a taki mistrz co ma 38 lat umiał wpakować 11 goli. My znowu będziemy mieć gwiazdy, gdzie cały atak przez całą rundę nie strzeli tyle co ten emeryt.