Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90008
Stary 15.06.2022, 16:01
Ciekaw jestem, czy zarząd i wujek wiedzą, że w ostatnich dwóch sezonach Basha i Łasicki z powodu ciągłych kontuzji zagrali bardzo mało spotkań.

Żyro to też niezła historia kontuzji, a Niewiadomski nie ma praktycznie żadnego doświadczenia seniorskiego (pamiętam nieudane transfery Sobola, Zdybowicza, Szoty, itp.).
Odpowiedz cytując