|
Ciekaw jestem, czy zarząd i wujek wiedzą, że w ostatnich dwóch sezonach Basha i Łasicki z powodu ciągłych kontuzji zagrali bardzo mało spotkań.
Żyro to też niezła historia kontuzji, a Niewiadomski nie ma praktycznie żadnego doświadczenia seniorskiego (pamiętam nieudane transfery Sobola, Zdybowicza, Szoty, itp.).
|