wolfy napisał(a):

|
Jeżeli liczysz na kogoś kto strzelił kilkanaście goli na poziomie pierwszej ligi lub wyżej, to nie ma na to raczej szans.
|
Ale mamy mieć podobno konkretny budżet (jak na warunki 1-ligowe). Dlaczego nie ma więc szans na zawodnika, który strzeli kilkanaście goli? Aż 9 piłkarzy w zakończonym sezonie przekroczyło barierę 10. bramek na tym poziomie.
