El'kabat napisał(a):

|
A co ze środkiem pomocy? Bo połączenie przepłaconych jugoli z młotkami w nogach, Zhukova i Plewki to też średnia perspektywa.
|
Legia ma kupić Baku z Turcji za 350 tys euro a my za Fazlagicia daliśmy 500 tys. Taki Baku gdyby był u nas od stycznia, zapewniłby nam utrzymanie. a Fazlagić co mecz kopał się po czole.