Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90003
Stary 15.06.2022, 12:08
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
A co ze środkiem pomocy? Bo połączenie przepłaconych jugoli z młotkami w nogach, Zhukova i Plewki to też średnia perspektywa.
Legia ma kupić Baku z Turcji za 350 tys euro a my za Fazlagicia daliśmy 500 tys. Taki Baku gdyby był u nas od stycznia, zapewniłby nam utrzymanie. a Fazlagić co mecz kopał się po czole.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując