Ajax napisał(a):

|
Hmm tu nie ma tych dziwacznych sugestii z wczześniejszych zrzutów ekranu o awansie.
|
Bo zmienili, jakiś czas po tym, jak już udało im się tymi pytaniami wywołać aferę, stwierdzając za pośrednictwem Królewskiego, że poprzednia treść to było "
niedopatrzenie".
Przy okazji wpędzając w zakłopotanie tych, którzy już zdążyli okopać się na stanowisku, że przecież nic takiego niestosownego w tej ankiecie nie było
