Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90000
Stary 15.06.2022, 10:58
Szneka napisał(a):Wyświetl post
tu się z Tobą zgodzę.ale dalej jest problem bo nie mamy napastnika.
Teoretycznie mamy już trzech.
Napastnik to jest ta pozycja na którą bardzo trudno kogoś znaleźć. Tak naprawdę ostatnim napastnikiem który strzelał u nas w miarę regularnie gole był Tuggerman, wcześniej Brożek. Statystycznie na jednego dobrego napastnika ściągamy może dziewięciu takich co nie strzelają - od bardzo dawna, również za czasów Cupiała.

Jeżeli liczysz na kogoś kto strzelił kilkanaście goli na poziomie pierwszej ligi lub wyżej, to nie ma na to raczej szans.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując