Szneka napisał(a):

|
tu się z Tobą zgodzę.ale dalej jest problem bo nie mamy napastnika.
|
Teoretycznie mamy już trzech.
Napastnik to jest ta pozycja na którą bardzo trudno kogoś znaleźć. Tak naprawdę ostatnim napastnikiem który strzelał u nas w miarę regularnie gole był Tuggerman, wcześniej Brożek. Statystycznie na jednego dobrego napastnika ściągamy może dziewięciu takich co nie strzelają - od bardzo dawna, również za czasów Cupiała.
Jeżeli liczysz na kogoś kto strzelił kilkanaście goli na poziomie pierwszej ligi lub wyżej, to nie ma na to raczej szans.