|
ale zdajecie sobie sprawę, że właścicieli przez długi czas nie zmienimy? Najwięcej, na co możemy liczyć, to zmiana prezesa, na kogoś z doświadczeniem i przynamniej jakimiś małymi sukcesami. Mam nadzieję, że wkrótce (tzn jeszcze w wakacje) tak się stanie.
Trio jest jakie jest, ale nikt ich nie zmieni, więc po co ta dyskusja?
|