serek.c2 napisał(a):

Tyle, że ja się z tym nie spieram
|
Ja się też nie spieram. Po prostu rozwijam swoją wypowiedź, odnosząc się do tego, co napisałeś.
Wbrew temu, co ludzie myślą, zacytowanie czyjejś wypowiedzi na forum wcale nie musi oznaczać polemiki z nią
