Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2925
Stary 15.06.2022, 10:09
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Mieli miesiąc na przygotowanie tej konferencji, więc - pomijając już, że wiadomo było, że nic ciekawego na niej nie padnie - mogli zadbać przynajmniej o to, żeby zadbać o formę przekazu.

Te same treści można było przekazać tak, żeby przynajmniej zminimalizować w*urw kibiców (wiadomo, że nie wyeliminować, bo to niemożliwe), a oni każdym słowem dolewali oliwy do ognia.

Każdy z nich wyglądał, jakby był tam za karę, wbrew swojej woli, nieprzygotowany merytorycznie i kompletnie nie wierzył w to, co próbują ugrać tą konferencją. A odbiorcy zostali potraktowani po prostu niepoważnie.
Tyle, że ja się z tym nie spieram
Odpowiedz cytując