|
Mam wrażenie że cokolwiek by nie powiedzieli i tak byłaby histeria w internecie.
No chyba że ogłosiliby przyjście arabskiego szejka który wpompuje miliony dolarów w klub.
To tak samo jak z transferami - każdy piłkarz w naszym zasięgu finansowym będzie krytykowany, bo albo ma słabe zdrowie, albo słaby sezon, albo jest młody i niedoświadczony, albo ze śmiesznej ligi. Gdyby wszystko było z nim OK nie poszedłby do Wisły, do pierwszej ligi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|