DeadOrAlive napisał(a):

No przecież TJ już na konferencji wyraźnie zaatakował kibiców przypominając nam, kto uratował klub i kto tylko i wyłącznie kładzie prywatne pieniądze.
Plują na nas od dnia konferencji i proszę się nie zdziwić, jeśli w tym sezonie frekwencja będzie rekordowo niska.
|
To klub upadnie i tyle. Ale pokażecie!