Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2888
Stary 14.06.2022, 21:57
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Po to Nasz człowiek w RN. Sorry ale to co od.......ili wczoraj i dziś to żenada
Że niby przedstawiciel socios w RN będzie miał magiczną różdżkę, która sprawi, że ludzie rządzący klubem się ogarną?

To chyba trzeba powołać na tę fuchę św. Judę Tadeusza.
Odpowiedz cytując