TSWojtas napisał(a):

|
Po to Nasz człowiek w RN. Sorry ale to co od.......ili wczoraj i dziś to żenada
|
Że niby przedstawiciel socios w RN będzie miał magiczną różdżkę, która sprawi, że ludzie rządzący klubem się ogarną?
To chyba trzeba powołać na tę fuchę św. Judę Tadeusza.