azor napisał(a):

|
Ta ankieta odnośnie karnetów to w ramach żartu, prawda?
|
niestety nie.
Zaznaczyłem odpowiedz 3 od góry.
W moim przypadku - sektor E22, - 300 za karnet.
Chociaż miałem ochotę zaznaczyć ostatnią i wpisać 200.
Nie musimy wrócić jak najszybciej do ekstraklasy i ch.j.