Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2875
Stary 14.06.2022, 20:11
azor napisał(a):Wyświetl post
Ta ankieta odnośnie karnetów to w ramach żartu, prawda?
niestety nie.

Zaznaczyłem odpowiedz 3 od góry.
W moim przypadku - sektor E22, - 300 za karnet.
Chociaż miałem ochotę zaznaczyć ostatnią i wpisać 200.

Nie musimy wrócić jak najszybciej do ekstraklasy i ch.j.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 14.06.2022 o godz. 20:16.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując