ciekaw jestem kiedy oni się zgrają ? Sprzedajemy Szote, Frydrycha, Sadloka, Hanouska, chodza słuchy o sprzedaży Gruszkowskiego i Colleya, a Szot do niczego się nie nadaje..
wymieniamy CAŁY blok defensywny, ciekaw jestem kiedy Ci piłkarze bedą się zgrywać
