|
Wygląda sensownie, pierwsza liga go niczym nie zaskoczy, doświadczony ale nie stary.
Nie zgodzę się że lewa bardziej potrzebuje wzmocnienia (są Ring i Wachowiak), na prawej mamy tylko Gruszkowskiego, Szot to nie prawy obrońca. Poza tym chroni nas to na wypadek gdyby znaleźli się jacyś fra... Znaleźli się chętni na zakup reprezentanta młodzieżówki z dwoma golami w Ekstraklasie.
EDIT: pozbyliśmy się Ringa więc chyba lewy obrońca też by się przydał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.06.2022 o godz. 14:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|