Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#827
Stary 14.06.2022, 07:36
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To jest trochę dziwne, że zatrudnia sie trenera z rodziny i nie mówi się ile zarabia. Jebie ten układ na kilometr. Gdyby to był ktokolwiek inny to spoko ale jednak jak się zatrudnia kogoś z rodziny i tym bardziej gdy jeszcze mu nie idzie, to z czystej przyzwoitości wypadałoby powiedzieć ile ta osoba bierze kasy.
Ja nie słyszałem o przypadku żeby ktoś powiedział wprost ile zarabia. No może tymi słynnymi 500 zł lub odpłatnie.

Pewnie rzeczy mogą wynikać ze sprawozdania finansowego ale to już w przypadku kosztów zarządu
Odpowiedz cytując